Sesje noworodkowe odbywają się w studiu w Gdańsku-Oliwie przy ul. Wita Stwosza 73/119 lub w domu u klienta. Nasze studio znajduje się bezpośrednio przy stacji kolejki PKM Gdańsk-Strzyża oraz zajezdni tramwajowej. Przed budynkiem znajduje się bezpłatny parking.

Oferuję klasyczną pozowaną sesję w studiu lub naturalną sesję noworodkową (lifestyle) w domu u klienta. Sesję noworodkową najlepiej zarezerwować jak najszybciej (nawet kilka miesięcy przed porodem), a po porodzie skontaktować się ze mną w celu potwierdzenia konkretnego terminu.

Dostępne warianty sesji noworodkowej

Klasyczna i pozowana sesja noworodkowa odbywa się w studiu i przy jej wykonaniu wykorzystywane są różne rekwizyty, ubranka, tła, itp. Najlepiej, żeby taka sesja odbyła się do 14 doby życia maluszka. Dzieci przesypiają wtedy większość czasu, są bardzo plastyczne i dlatego łatwiej je ułożyć. Wszystkie pozycje maluszków są dla nich bezpieczne. Posiadam mnóstwo dodatków, które mogą zostać wykorzystane do stylizacji.

Naturalne sesje noworodkowe (lifestyle) odbywają się w domu u klienta. To ujęcia pokazujące Wasze wspólne chwile i codzienność w tak dobrze znanym Wam miejscu. Uwiecznienie tych momentów będzie cudowną pamiątką, do których po latach tak chętnie wracamy z sentymentem. Naturalna fotografia skupia się na tym, co najdroższe, czyli na Waszych emocjach i uczuciach.

Podczas naturalnej sesji noworodkowej nie ważne jest czy wszyscy jej uczestnicy dobrze ustawią się do zdjęcia, ponieważ liczy się chwila. Z wielką radością uwiecznię cząstkę Waszego życia i ułożę o niej historię. Pakiet lifestylowy obejmuje co najmniej 25 kadrów z Waszych wspólnych chwil i jest pewnego rodzaju reportażem.

Istnieje możliwość połączenia pakietów sesji ciążowej i noworodkowej. Ceny sesji można znaleźć TUTAJ.

Poniżej zdjęcia poglądowe z sesji noworodkowych

sesja noworodkowa dziewczynka

sesja noworodkowa chlopczyk gdansk