KIEDY TRZEBA ZAREZERWOWAĆ SESJĘ?

Zalecam zarezerwowanie sesji z jak największym wyprzedzeniem. Rezerwacja z wyprzedzeniem jest najlepszym sposobem by zagwarantować miejsce na sesji. W przypadku sesji noworodkowej rezerwacji lepiej dokonać kilka miesięcy przed terminem porodu. Gdy na świecie pojawi się Twój maluszek poczujesz się trochę przytłoczona, więc świadomość, że sesja jest zarezerwowana bardzo ułatwi Tobie pierwsze dni po porodzie. W przypadku mini sesji rodzinnych są to sesję cieszące się zwiększonym zainteresowaniem, więc warto zarezerwować je wcześniej, by mieć zagwarantowane miejsce. Sesje ciążowe warto umówić między 28, a 34 tygodniem ciąży, gdy mama czuje się dobrze, nie jest jeszcze bardzo spuchnięta, a brzuszek jest już okrągły i widoczny.

CO ZAWIERA MOJA SESJA?

Określona liczba obrobionych profesjonalnie zdjęć o wysokiej rozdzielczości jest zawarta w KAŻDYM pakiecie sesji! W większości sesji otrzymujesz przepiękne odbitki na jedwabistym papierze oraz odbitki w wersji cyfrowej z pełnymi prawami do drukowania do użytku osobistego. Pakiety Premium zawierają Fotoalbum 20×20 (10 stron). Istnieje również możliwość domówienia albumu o innych wymiarach, innej ilości stron czy innych produktów fotograficznych (fotoobrazy, kalendarze, pocztówki). Taki album lub inny produkt fotograficzny może być również wspaniałym prezentem dla dziadków, pamiątką rodzinną czy wyjątkowym sposobem na ogłoszenie urodzin Waszego dziecka.

GDZIE ODBĘDZIE SIĘ SESJA?

Większość sesji odbywa się w moim studio “Love Life Photography” przy ulicy Wita Stwosza 73/119 w Gdańsku-Oliwie (przy przystanku PKM Gdańsk Strzyża oraz zajezdni tramwajowej).

W studiu znajduje się wszystko czego potrzebuje, od rekwizytów, oświetlenia po tła. Sesje plenerowe odbywają się w różnych miejscach. Lubię fotografować nad morzem, w parkach, lesie, chętnie też zrobię Wam zdjęcia w zaproponowanym przez Was miejscu.

CZY NA SESJI ZAPEWNIONE SĄ REKWIZYTY, STROJE I AKCESORIA?

Tak, zapewniam wszystko, co widzisz w moim portfolio. Możesz zasugerować kolorystykę sesji oraz rekwizyty. Oprócz rekwizytów i ubiorów do sesji noworodkowych posiadam suknie ciążowe, ubranka do sesji roczkowych oraz ubrania dla starszych dzieci.

JAK DŁUGO TRWA SESJA?

Zależy od rodzaju sesji: sesje 6 miesięcznych dzieci czy roczkowych zwykle trwają mniej niż 1 godzinę. Sesje noworodkowe zwykle trwają od 2 do 4 godzin. Sesje ciążowe i rodzinne zwykle trwają od 1 do 2 godzin.

JAK OTRZYMAM MOJE ZDJĘCIA?

Zawsze staram się publikować “zajawki sesji” na Facebooku i Instagramie kilka dni po sesji. W ciągu tygodnia otrzymasz zdjęcia do podglądu, z których można wybrać ilość zdjęć z wybranego pakietu oraz dobrać dodatkowe ujęcia. Wybrane zdjęcia są następnie poddawane autorskiej obróbce i po około dwóch tygodniach trafiają w Wasze ręce.

CO JEŚLI POTRZEBUJE PRZEŁOŻYĆ SESJĘ?

Chcę, aby Twoja rodzina czuła się najlepiej podczas sesji. Jeśli któryś z was jest chory, poinformuj mnie o tym 24 godziny przed sesją, a ja postaram się przełożyć termin. Jestem bardzo elastyczna i zawsze staram się dostosowywać do moich klientów.