Sesja noworodkowa Amelki

Sesja noworodkowa Amelki wykonana została w dniu 15 listopada 2019 roku w Gdańsku w moim studiu fotograficznym przy ul. Wita Stwosza 73/119. Sprawiła mi wiele przyjemności, gdyż przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Modelka okazała się bardzo wyrozumiała i doskonale ze mną współpracowała, czego efektem są poniższe zdjęcia 😉

W listopadzie w swoim studiu fotograficznym w Gdańsku-Oliwie miałam przyjemność fotografować śliczną malutką dziewczynkę, o pięknym imieniu Amelka. Ta cudowna istotka miała w tym dniu tylko 9 dni. Bardzo ważne jest, by wykonać sesję noworodkową do 14 doby życia maluszka, ponieważ dziecko wtedy dużo śpi, jest bardzo plastyczne i dobrze się układa w różne pozy. Po tym okresie u dzieci mogą pojawić się wypryski, wysypki czy kolka, które znacznie utrudniają wykonanie sesji. Ważne też jest, by umówić taką sesję przynajmniej na miesiąc przed planowaną datą porodu, aby mieć gwarancję rezerwacji terminu.

Tym razem Amelka gościła u mnie w studiu ze swoimi rodzicami oraz starszą siostrą Bianką. Uwielbiam robić kadry z rodzeństwem, ponieważ ta chwila, kiedy dziecko jest takie malutkie, już się nigdy nie powtórzy, a pamiątka zostanie na zawsze. Będzie przypominać tę cudowną, pełną miłości i czułości chwilę. Amelka urodziła się na miesiąc przed świętami Bożego Narodzenia, więc korzystając z okazji, że mam w studiu rozstawione dekoracje na Mini Sesje Świąteczne, zrobiłam kilka kadrów z siostrą w świątecznej scenerii przy choince i prezentach.

Dla sesji noworodkowej trzeba zarezerwować od 3 do 4 godzin, ponieważ sporo czasu zajmuje karmienie i usypianie maluszka. W czasie sesji w pomieszczeniu jest bardzo ciepło, bo koło 30ºC, a wszystko po to, by noworodkowi było w pełni komfortowo. Trzeba to mieć na uwadze, by samemu odpowiednio się ubrać.

Sesja noworodkowa Amelki odbyła się w stylizacji błękitno-białej i różowo-białej, przy której korzystałam również z niektórych dodatków do sesji newborn, np. owijek, opasek, specjalnych ubranek czy malutkiej maskotki.

Sesja noworodkowa Amelki – Fotografie

Sesja noworodkowa Amelki lovelifefoto

Sesja noworodkowa Amelki wykonana przez Olgę Radziusz

Sesja noworodkowa Amelki w Gdańsku Oliwie

Sesja noworodkowa Amelki w studiu GdańskuSesja noworodkowa Amelki w Gdańsku

Sesje noworodkowe wykonuję zawsze po wcześniejszym umówieniu, jeszcze przed porodem. Moją ofertę można znaleźć na stronie – Sesja Noworodkowa. Serdecznie zapraszam!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *